Yine Yeniden Beraberiz

0

7 Haziran Pazartesi günü itibariyle öğrencilerimizle yine yeniden okulda olmanın heyecanı içerisindeyiz. İnsan sağlığının her şeyden önemli olduğunun bilinciyle Pandemi dönemini yaşadığımız bu günlerde her türlü hijyen önemlerini alarak gençlerimizin eksik kazanımlarını tamamlamak ve sosyal, kültürel anlamdaki ihtiyaçlarını gidermek için öğrencilerimizle tekrar bir araya geliyoruz.
Bugüne kadar gerek online derslerimiz gerek etkili ölçme-değerlendirme yöntemlerimizle öğrencilerimizin yanında olduk. Mevcut imkânlar dâhilinde bütün çabamızla öğrencilerimizin akademik anlamdaki ihtiyaçlarını gidermeye yönelik çalışmalarımızı ekibimizle eksiksiz bir şekilde yürüttük. Bu hususta derslerimize gayretle katılan öğrencilerimize, en büyük desteği aldığımız siz değerli velilerimize, azim ve kararlılıkla çalışan öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
Neredeyse bir buçuk yılı salgınla ve uzaktan eğitimle geçirdik. 2 Temmuz Cuma gününe kadar devam edecek olan bu süreçte de okulumuzda akademik, sosyal, duygusal ve fiziksel etkinliklerden oluşan kapsamlı bir programla öğrencilerimizi destekleyeceğiz. Bu zaman zarfında öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak, kaygılarını geride bırakıp yeni döneme yenilenerek hazırlanabilecekleri etkinlikler ve programlarla yanlarında olacağız.
Okulların açılmasıyla beraber öğrencilerimizin ekranla daha az iştigal edecekleri, akademik başarılarının daha da artacağı ve fiziksel olarak aktif olacakları bir programı hep birlikte yürüteceğiz.

Said TURGUT
Okul Müdürü

Yorum Yaz