Veli Görüşleri

KURUMUMUZ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ AŞAĞIDAKİ FORM ARACILIĞIYLA BİZLERE GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Not: Görüşleriniz editörlerce değerlendirildikten sonra bu sayfada yayınlanacaktır.

Çevremde diğer okullara giden arkadaşlarımın çocuklarına bakıyorum sistemde o kadar çok boşluk varken ben kendi adıma ve ailem adına doğru bir okul seçtiğim için mutluyum. Okulumuzun ve öğretmenlerimizin ne zaman bir istek  bir ricada bulunsak ellerinden gelenin fazlasını yaptığını gördüm okulun tüm çalışanların güler yüzlü ilgili ve gözlerindeki sevgiye görüp hayran kalmamak mümkün değil. Sizden tek ricam bizler adına önce okul kurucularımıza, öğretmen ve her  çalışana teşekkürlerimizi sunmanız. Emeklerine, sevgilerine ve yüreklerine sağlık ??
Veli 2022-2023

Biz Gençlik Okuluyla bu yıl tanıştık. 7 yıl boyunca Ayşegül öğretmenin ismini duyduk ve geldik (İlkokul temel eğitimin çok önemli olduğunu biliyoruz ki bizde ilkokul eğitimimizin yararlarını diğer okullarımızda yaşadık).  Yıllarca yanlış kreş seçimlerimiz ve anaokulunda yaşadığımız sorunlar yüzünden yeğenimin okuldan uzaklaşmış soğumuştu ve korkularımız çok fazlaydı. Kayıt için gittiğimizde okul müdürü ve görüştüğümüz Ayşegül öğretmenimizin gözlerinde idealist bilgili en önemlisi sevgiyi farkettik ve doğru bir karar verdiğimize inandık. Arada yeğenimi götürürken veya alırken gittiğim okulda bu kararımızda haklı olduğumuzu gördük. Küçük bir anımıda paylaşmak isterim sizlerle. Bir sabah yeğenimi okula bırakmaya gittiğimde okul müdürü Barış Beyi gördüm kapıda. Çocukları gülerek karşılayıp onlara iyi dersler diliyordu. Teneffüste bahçede çocuklarla ilgileniyor. Bütün öğretmenler teneffüs aralarında ya koridorda yada bahçedeydi. Kendi adıma mutlu oldum bu sevgi işiydi. O isim yapmış okullarda sadece paraya bakılırken açıkçası biz bunların hiçbirini görmemiştik. Yeğenimin neden sürekli okula gitmek istediğini anlamıştım. Okulda ilgi, sevgi büyüktü… en önemlisi herkes bir birey olarak görülüyor ve fikirlerine önem veriliyordu. Ben öncelikle Barış hocama, Ayşegül öğretmenime ve diğer çalışan öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim.
İsmihan Bozyiğit


Hocam yıllar önce bizi E-Portfolyo ile tanıştırmıştınız. İleriyi görmek bu olsa gerek.
http://meb.gov.tr/her-ogrenciye-ozel-e-portfolyo/haber/19538/tr
Alper Can


Okulumuzun kimliği ne diye sorarsanız kitap okuma derim. Benim kızımda Hary Potterlarla başladığı kitap okuma sevdası ama sizin sayenizde her geçen gün arttıi bu ilgisi… Emeğiniz büyük candan içten teşekkürler.
Özlem Tekelioğlu


Derslerine başlamaktan mutluluk duyduğum, ismini, 15 Temmuz’ a atfettiği ‘Ne Sandın’ şiiriyle TRT ekranlarından anımsayacağınız @aysesevim Hoca’ nın Tuhaflıklar Asansörü isimli kitabını, @genclikegitim ‘in beşinci sınıflar okuma listesinde görünce havada kaptım. Yakup Emir’ den önce okuyup havamı atmak için hemen bitirdim.
Kitabın içeriğindeki bağlantılara hayran kaldım doğrusu. Fantastik bir macera kitabı diyebileceğim kitapta bir Fatiha suresini okuyabileceğim, ne bileyim, bir anda kendimi Medine’ de hurma bahçelerinde gibi hissedeceğim aklıma gelmemişti. Hissettirmeden, ağır ağır vurmuş baltayı taşa kıymetli yazarımız.
Evdeki mataraları ve hatta plastik su şişelerinin markasını beğenmediği için okula susuz gitmeyi tercih eden efelerin acilen okuması lazım.
Vildan Kınalı


Kızım Enderun Anadolu Lisesi 11. sınıfta okuyor. Aşure günü geçen yıl ki sınıf öğretmenleri Sümeyra Yüzügüldü hanımın teşviki ve öncülüğünde pazartesi ve salı 2 gün oruç tutarak iftar programı düzenlemişler. Bir Baba ve Bir veli olarak Öğrencimizin gelişimi üzerinde ve gelecekte lise yıllarından kalma bir alışkanlık olarak devam ettireceğini umut ettiğim bu hayırlı çalışma vesilesi ile başta Öğretmenimize sonra Enderun okulları değerli idarecilerine Teşekkür ediyorum. Rabbim razi olsun
Enderun Veli


Güvenilirliğine inandığım kurumunuz ve camianıza :
Evladımızın eğitimi için bu hayatın hızlı akışı ve çağın gerekliğine uygun eğitim alacağına hiç şüphem yok.
Milli,manevi,bilim,ilim ve  vatanperver insanlar yetişeceğine yürekten inanıyorum.İnşallah
bu dileklerimle ALLAH utandırmasın öğrencilerimizin ve eğitim kadrosunun emeğini boşa çıkarmasın
Hüseyin Yıldız


Enderun Anadolu Lisesine 9.sınıf olarak yeni kayıt olan sevgili oğlumun çok değerli bulduğum ve ailesi olarak gördüğüm emeklerinden emin olarak teslim ettiğim kurum kadrosuna şimdiden tüm çalışmaları için teşekkür eder,başarılar dilerim.
Nilüfer Cengiz


Öğrencilerimize vermiş olduğunuz emekleriniz için teşekkür eder saygılar sunarım.
Mevlüt Öztürk


Siz Özel Gençlik İlköğretim Okulunun değerli yönetici ve değerli öğretmenleriyle geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın eğitiminde uyguladığınız yöntemler ve kişisel gelişimlerine faydalı faaliyetlerden duyduğum memnuniyeti bu kadar kısa cümlelerle anlatmak mümkün değil iyiki varsınız.
Hürmet ve saygılarımla.
Hasan Ata (Gazi)


Kaliteli eğitim, manevi kültürel değerlerimize bağlı öğrenci yetiştirme, kişisel eğilimleri dikkate alan eğitim anlayışı gibi özelliklerinden dolayı okulunuzu tercih ettim. Okulunuz hizmetlerinden dolayı tüm personele teşekkürü bir borç bilirim. Kaliteden taviz vermeden, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.
Ali Kış


Öğrencilerimize vermiş olduğunuz emekleriniz için teşekkür eder saygılar sunarım…
Ahmet Erkan Sağlam


Göndermiş olduğunuz karne için emeği geçen herkese teşekkür ederim. İçeriği hakkında biraz daha çocuğumun velisi olarak bana ve çocuğuma özel detaylı bilgiler paylaşırsanız sevinirim. Okulda birçok sınav yapıldığını biliyorum. Sizlerinde bu sınavları ve sonuçları hassasiyetle takip ettiğinizi ve önlemler aldığınızı biliyorum. Bu sınav sonuçlarına göre bizlerde hangi dersler ve konular üzerinde çocuğumuza yoğunlaşmamız gerekiyor bunu bize de bildirseniz bizler de veli olarak sizlere daha verimli bir şekilde yardımcı olmaya çalışırız.
Fatih Şen


Başarılarınızın devamını temenni ederiz.
Mustafa Yılmaz


Bizi ilgilendiren okulla ilgili duyuruları zamanında öğreniyorum.
Veli toplantıları ihtiyaçlarıma cevap verecek şekilde düzenlenmektedir.
İhtiyacım olan konularda rehberlik hizmeti alabilmekteyim.
Personellerin çalışması (Memur, hizmetli vb.) güven verici. Özellikle Hüseyin Aklan Beye samimi çalışmalarından dolayı teşekkürler.
Okulun servisleri zamanında öğrenciyi alıp;zamanında bırakmaktadır.
Gençlik Okulu her zaman temiz ve bakımlıdır.
Öğrencim okulda milli ve manevi değerleri öğrenebilmekte, öğrenciler dini değerlere özenir ve önem verir.
Öğrencimin okuldaki başarıları ödüllendirilir.
Bu okulu başkalarına da tavsiye ederim.
Halim Selvi


Beşeri münasebetlerden büyüklere ve küçüklere davranış biçimlerinde eğitimlerinde örnekler verilmesi, kişiselleştirilmiş programlarda öğrencinin eğilimi konusunda velilerin bilgilendirilmesi. etüt programlarının devamlı ve genişletilmiş şekilde uygulanması için çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Önder Akbulut


Konyanın en güzel eğitim kurumu diyebilirim. Dini değerlere verdiği önem, onu başkalarıyla kıyaslanamayacak kadar daha da önemli bir hale getiriyor. Ancak bunu sitesi ile velilere de duyurabilir, başarılarınızın artarak devam etmesini temenni ederim.
Mahmut Kavloğan


Slayt1 Slayt2 Slayt3 Slayt4 Slayt5 Slayt6 Slayt7 Slayt8 Slayt9 Slayt10 Slayt11 Slayt12 Slayt13 Slayt14 Slayt15Slayt1 Slayt2 Slayt3 Slayt4 Slayt5 Slayt6sunum1sunum2Slayt54Slayt53Slayt52Slayt51Slayt50Slayt49Slayt48Slayt47Slayt46Slayt45Slayt44Slayt43Slayt42Slayt41Slayt40Slayt39Slayt38Slayt37Slayt36Slayt35Slayt34Slayt33Slayt32Slayt31Slayt30Slayt29Slayt28Slayt27Slayt26Slayt25Slayt24Slayt23Slayt22Slayt21Slayt20Slayt19Slayt18Slayt17Slayt16Slayt15Slayt14Slayt13Slayt12Slayt11Slayt10Slayt9Slayt8Slayt7Slayt6Slayt5Slayt4Slayt3Slayt2Slayt1Slayt5Slayt6Slayt7Slayt8Slayt9Slayt10Slayt11Slayt12Slayt13Slayt14Slayt15Slayt16Slayt17Slayt18Slayt19Slayt20Slayt21Slayt22Slayt23Slayt24Slayt25Slayt26Slayt27Slayt28Slayt29Slayt30Slayt31Slayt32Slayt33Slayt34Slayt35Slayt36Slayt37Slayt38Slayt39Slayt40Slayt41Slayt42Slayt43Slayt44Slayt45Slayt46Slayt47Slayt48Slayt49Slayt50Slayt51Slayt52Slayt53Slayt54Slayt55Slayt56Slayt57Slayt58Slayt59Slayt60Slayt61Slayt62Slayt63Slayt64 Slayt2 Slayt3 Slayt4 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1