GENÇLİK İLE BİLİNÇLİ EBEVEYN SEMİNERİ 5 – Psikoterapist Dr. Cengiz DOĞAN – Kitap Okuma Alışkanlığı Kazandırmada Velinin Rolü

0

Gençlik Eğitim Kurumları Rehberlik Servisi tarafından düzenlenen “Bilinçli Aile” seminerlerinin beşincisi 07.04.2021 tarihinde gerçekleştirildi. Her hafta farklı konukların yer aldığı seminer programına yine yoğun bir katılım sağlandı. Moderatörlüğünü Özel Gençlik Ortaokulu Rehber Öğretmeni ve Psikolojik Danışmanı Meryem Doğru’nun yaptığı programın bu haftaki konuğu Psikoterapist Dr. Cengiz Doğan oldu.
“Kitap Alışkanlığı Kazandırmada Velinin Rolü” üzerine önemli bilgiler veren Doğan; çocuğun kitap ile tanıştırılmasında ve alışkanlık kazandırılmasında ailenin rolü, çocuğun dünyasında kitabın yeri ve kitap-çocuk ilişkisinde yaşın önemi gibi konu başlıklarında bilgi verdi. Kitaplar evimizde yaşıyor mu?, yaşayan kitapların önemi üzerine değinen Doğan, programın sonunda izleyicilerden gelen sorulara cevap verdi. Program sonunda öğretmen ve velilerimizin eğitimine sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür edildi.

814059e1-6fe7-482c-8037-7a86afaf233c

Yorum Yaz