Takip et

Gençlik’te Oryantiring Başarısı

0

Yaptığı çalışmalarla öğrencilerine farklı öğrenme alanları oluşturan Özel Gençlik Ortaokulu, Oryantiring’de de adından söz ettiriyor. Özel Gençlik Ortaokulu öğrencileri; hafta sonu yapılan il genelindeki okulların katılımıyla gerçekleştirilen oryatiring musabakalarında önemli başarılara imza attı.

Konya Gençlik Spor İl Müdürlüğünün faaliyet programında yer alan “Okul Sporları Oryantiring Konya İl Birinciliği Yarışması 07-08 Mart tarihleri arasında Selçuk Üniversite Kampüsü 19 Mayıs Spor Salonu ve çevresinde düzenlendi.
Özel Gençlik Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Canan Darıcı önderliğinde küçük kızlar ve küçük erkekler kategorilerinde yarışmaya katıldı. Yarışmada küçük kızlar kategorisinde ferdi olarak öğrencimiz Nazan Darıcı Konya 3.sü oldu. Ayrıca yarışmaya katılan Nazan Darıcı, Reyyan Demirel, Dila Şentürk, Ecrin Parlayanlar, Rahime Yapıcı takım halinde Konya 3.cüsü olarak madalya ve kupa almaya hak kazandı.
Küçük erkekler kategorisinde öğrencimiz Yakup Emir Kınalı ferdi olarak Konya 3.sü oldu.Yarışmaya Yakup Emir Kınalı, İsmail Utku Baykara, Rahim Dinçler, Muhammed Necmettin Behriz takım olarak katıldıkları yarışmada Konya 6.cısı oldu.
Öğretmenimizin ve öğrencilerimizin gösterdikleri performansları ve başarıları için teşekkür ederiz.

Paylaş.

Yorum Yaz