Gençlik İlkokulu/Ortaokulu Yoğun Katılımlı Bursluluk Sınavını Gerçekleştirdi

0

Yirmi sekiz yıllık tecrübesiyle Konya’nın en köklü kurumlarından olan Özel Gençlik İlkokulu/Ortaokulu, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Bursluluk Sınavı’nı gerçekleştirdi.
4. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Bursluluk Sınavı yoğun katılımla gerçekleşti. Konya genelindeki devlet okulu ve özel okul öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen sınavda aday öğrencilerimizin ve velilerin heyecanı görülmeye değerdi. “Her Öğrenci Özeldir.” anlayışıyla öğrencilerinin ihtiyaçlarına yönelik imkânlar sağlayan Özel Gençlik İlk ve Ortaokulunda yer almak isteyenlere fırsatlar oluşmak amacıyla düzenlenen sınavda öğrenciler ter dökerken veliere de eğitim semineri düzenlendi.
Velilere yönelik düzenlenen seminerde ilk olarak Gençlik Eğitim Kurumları Kurucu Temsilci Vekili Mehmet Toktaş açılış konuşmasını yaptı. Gençlik Eğitim Kurumlarının, 28 yıldır Konya’da eğitim öğretimin temel taşlarından olduğunu söyleyen Toktaş, ilk günkü aşk ve heyecanla çalışmalarına devam ettiklerini ifade etti. Mehmet Toktaş konuşmasını: “Bu süreçte, Aklı Geliştiren Ahlakı Güzelleştiren Okullar olduk. Kendi içimizde yetiştirdiğimiz tecrübeli öğretmenlerimizle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz ve sizleri de misafir etmekten mutluluk duyuyoruz.” diyerek tamamladı.
Daha sonra Özel Gençlik Ortaokulu Rehber Öğretmeni Merve Uğurlu, “Ergen Ebeveyn Eğitimi” isimli sunumunu gerçekleştirdi. Ardından Özel Gençlik İlkokulu Müdür Yardımcısı Aliye Duman okulumuzun etkinlikleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Konya Gençlik Eğitim Kurumları (@genclikegitim)’in paylaştığı bir gönderi

Yorum Yaz